Nabídka služeb

Jde mi především o zachycení Vaší osobnosti a kouzla okamžiku, který se nebude opakovat. Nezáleží na tom, jestli jste rodina, manželé, partneři, těhotná žena, skupina kamarádů nebo jen slečna, která chce překvapit svého přítele nebo se na chvíli stát modelkou a hezky si to užít. Nejdůležitější je, abyste se při focení cítili dobře, fotografie byly přirozené, uvolněné a osobité.

Portréty a rodinné focení v exteriéru se pohybují od 1000 Kč, focení obsahuje 10 – 15 upravených fotek na DVD. Za každou další upravenou fotku započítávám 50 Kč. Doprava do 10 km je zdarma a za každý další 1 km účtuji 5 Kč. Na focení je možnost zajistit vizážistku a vytvoření jednoduchého účesu.

Svatební focení je individuální dle požadavků zákazníka. Pro přesnou kalkulaci svatebního focení prosím o uvedení všech informací: termín, místo svatby (obřad, hostina, focení) a kontakt. Upravené fotky dodávám na DVD. Doprava do 10 km je zdarma a za každý další 1 km účtuji 5 Kč.

Ročníkové focení je za cenu 300 Kč, fotky budou připraveny na DVD. Fotka 13×18 cm je za 20 Kč.

Reportáže jsou individuální dle požadavků zákazníka. Pro přesnou kalkulaci focení prosím o uvedení všech informací (termín, místo akce a kontakt). Doprava do 10 km je zdarma a za každý další 1 km účtuji 5 Kč.